Pedagog w domu, czyli mama, która odkrywa świat razem z dziećmi

Pedagog w domu- storna stworzona przez mamę dwójki dzieci, pedagoga, który pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Pedagog w domu, to strona stworzona dla rodziców, którzy, tak jak ja się nie poddają i szukają różnych rozwiązań, tak potrzebnych nam rodzicom w codziennym życiu.

Tak jak Ty jestem rodzicem. Jestem mamą na pełen etat. Sprzątam, gotuję, prasuję i oczywiście zajmuję się dwójką moich dzieci. Codzienność bywa dla mnie różna, pełna wielu kolorów i emocji. Bywają dni kiedy jestem najszczęśliwsza na świecie i spełniam się całkowicie w roli mamy. Ale zdarzają się też momenty, kiedy macierzyństwo staje się dla mnie jedną wielką zagadką i błądzę w labiryncie codziennych spraw. Jednak, co najważniejsze spędzając czas z dziećmi staram się być nie tylko troskliwą mamą, ale także ich przewodnikiem po świecie. Dlatego wciąż poszukuje odpowiednich metod, inspiruje się, uczę na własnych błędach i szukam nowych rozwiązań.

Jako pedagog wiem, że na wiele rodzicielskich problemów istnieją złote rady. Takie, które pomagają poradzić sobie z własnymi uczuciami, kierują nas rodziców na właściwe tory i pomagają przebrnąć przez okres buntu, czy dorastania.

Na moim blogu: pedagog w domu ( https://pedagogwdomu.pl/) dzielę się własnymi przeżyciami i uczuciami, ale przede wszystkim sprawdzam, w jaki sposób teoria zawarta w książkach pedagogicznych sprawdza się w codziennym życiu. To, co tutaj opisuję, to nie tylko książkowe rady, ale sprawdzone sposoby na przetrwanie wielu trudnych momentów w życiu rodzica.


Jeśli chcesz sprawdzić, jak wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu pedagogiki w codziennym życiu, to zapraszam do lektury mojego bloga.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *